wiedzieć wszystko, zanim się zakochasz!

Odważny lot paralotnią jest już majestatyczny. Wyobraź sobie, że zdobywasz wysokość we wspaniałym otoczeniu. Nie wahaj się i wypróbuj paralotniarstwo w Annecy!

Górna Sabaudia zachwyca zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, jeszcze bardziej imponującymi widokami z góry. Annecy umożliwia upiększenie tej magicznej chwili za pomocą majestatyczny widok na mityczne jezioro. Spróbowanie przygody lotu paralotnią w tym regionie nie pozostawia nikogo obojętnym. Twórz trwałe wspomnienia dzięki chwili zawieszenia, ponieważ jest ich niewiele. Ta aktywność oferuje Ci do zrobienia pełen adrenaliny i wrażeń z rodziną, przyjaciółmi lub we dwoje. Nie przegap tej niezapomnianej chwili i w pełni przeżyj swój lot paralotnią w Annecy!

Dla kogo są loty paralotnią w Annecy?

Czy zawsze marzyłeś o spróbowaniu paralotniarstwa? Czy zawsze myślałeś, że ta aktywność nie jest dla Ciebie? Czy wiesz, że paralotniarstwo jest dostępne dla wszystkich? od najmłodszych lat ? Ta aktywność zachwyca młodych i starych oraz dopasowuje się do wszystkich profili. Podbij niebo z instruktorem i napełnij się emocjami. Niezależnie od tego, czy chcesz intensywny, czy płynny lot, Twój towarzysz podąża za Twoimi życzeniami abyś przeżył niezapomnianą chwilę.

Jakie są wymagania dotyczące paralotniarstwa?

dzieci, od 5 lat, może oddawać się tej przyjemności, o ile zostało napisane upoważnienie rodziców. A maksymalna waga jest przeznaczony do lotu w tandemie. Należy pamiętać, że waha się w zależności od instruktorów i sprzętu, od 75 do 120 kg. The sytuacja pogodowa odgrywają również ważną rolę w możliwości wykonania lotu paralotniowego w Annecy.

Czy jesteś rozdarty między chęcią latania a strachem przed wykonaniem tego wielkiego skoku w nieznane? Nic bardziej normalnego. Dowiedzieć się o przebieg lotu paralotnią w Annecy zapewnia pewność.

Co się dzieje przed startem?

W D-Day daj się ponieść wydarzeniom:

  • Twój instruktor sprawdza warunki pogodowe i przypomnieć, jak przebiega lot.
  • Przygotowuje żagiel, rozkłada skrzydło i kontrola cały materiał.
  • Ty załóż swój strój i zestaw słuchawkowy.

Start polega na napompowaniu skrzydła i wystartowaniu. W zależności od wiatru robi się to z przodu lub z tyłu. Podczas lotu podziwiaj wspaniałe krajobrazy i ogromne poczucie wolności. Pozwól się kierować instrukcjami i ciesz się chwilą. Do lądowania, być może będziesz musiał zrobić kilka kroków. Możliwe też, że instruktor sprawi, że wylądujesz na palcach.

Jak długo trwa lot?

Generalnie lot paralotnią w tandemie trwa średnio od 20 do 30 minut. Jednak wiele formuł lotu jest dostępnych dla początkujących i doświadczonych paralotniarzy. Porównaj oferty lotów paralotnią w Annecy! Niektóre organizacje oferują lot do 1h30 nad jeziorem Annecy i okolicą. Czas lotu zależy od budżetu, zainteresowania paralotniarstwem, ale także od wysokości, różnicy wysokości i wiatru.

Leć nad jeziorem Annecy
Leć nad jeziorem Annecy © Jenny Thompson

Jakie rodzaje lotów paralotniowych są oferowane?

Kiedy badasz plac zabaw, taki jak ten oferowany w Annecy, trudno przegapić lot paralotnią. Napełnianie się doznaniami i podziwianie widoku jest możliwe dzięki tej wysoko cenionej aktywności. Spraw, aby Twoja podróż była niezapomniana, wzbogacając ją magicznym lotem. ten lot odkrywczy w tandemie jest najbardziej pożądanym. The loty paralotniowe związane z zajęciami sportowymi czy nie są również doceniane przez wczasowiczów. Połącz swój lot z aperitifem na pokładzie łodzi, zaproponuj lot swoim dzieciom, wybierz zaawansowany i rewelacyjny lot. W Annecy wszystko jest możliwe!

Jakie są miejsca startu lotu paralotnią w Annecy?

Generalnie masz spotkanie w agencji lub bezpośrednio w punkt odjazdu autobusu. Start odbywa się z punkt wysokości, takich jak Col de la Forclaz w Montmin. Czy wiesz, że ze względu na swoją wyjątkową lokalizację i majestatyczną panoramę, Talloires-Montmin to jedno z najpopularniejszych miejsc dla paralotniarzy? Cichszy Col de la Forclaz czeka również na poszukiwaczy mocnych wrażeń. Grand Bornant Lachat umożliwia również loty paralotnią nad jeziorem Annecy. Planowane są lądowania w kierunku Doussard lub Marlens.

Jaki jest przedział cenowy za lot paralotnią?

W zależności od twoich pragnień istnieją wszystkie przedziały cenowe. Oto przegląd stawki stosowane w Annecy za lot paralotnią:

  1. W przypadku lotu przeznaczonego dla dzieci zezwól na 90 €. (jak jeden)
  2. W przypadku lotu odkrywczego, trwającego od 10 do 30 minut, policz od 90 € do 100 €. (przykład lotu)
  3. Dłuższe loty, od 30 minut do 90 minut, kosztują od 100 do 150 euro. (jak ten wznoszący się lot)

Droższe są loty paralotniowe połączone ze sportem takim jak narciarstwo czy canyoning. Musimy na przykład liczyć do 500 euro za lot paralotnią połączony ze wspinaczką skałkową. Nie zapominaj też, że podczas lotu można doświadczyć prawdziwego wtajemniczenia w techniki paralotniarskie kurs kilkudniowyktóry pozwoli Ci latać solo.

Kiedy najlepiej wybrać się na paralotniarstwo w Annecy?

Idealny czas na latanie paralotnią w Annecy jest oczywisty w kwietniu i wrześniu. Warunki pogodowe są częściej sprzyjające. Zmniejsza się ryzyko deszczu, a zimne powietrze na wysokości jest prawie złym wspomnieniem. Dlatego paralotniarze szczególnie doceniają loty letnie. Jednak pierwszy lot lub lot paralotnią dla doświadczonych paralotniarzy jest całkiem możliwy zimą. Cieszyć się start z nartami z La Clusaz, Courchevel lub Méribel. Ten rodzaj lotu jest możliwy cały sezon zimowy, do połowy kwietnia.

przygotuj swoją paralotnię w Annecy
Paralotniarstwo we wszystkich porach roku w Annecy © kojin_nikon

Wszystko, co musisz zrobić, to zarezerwować lot paralotnią w Annecy!

Czy uwodzi Cię ta aktywność, aby robić to z przyjaciółmi, rodziną lub we dwoje? Odważ się położyć i przeżyj chwilę intensywnych emocji. Zarezerwuj lot paralotnią w Annecy już teraz i przygotuj się na zdumienie. Twój pobyt jest przedłużony? Dlaczego nie spróbować również canyoningu! I nie zapomnij odwiedzić 14 miejsc, które musisz zobaczyć w Annecy. A jeśli lubisz latać na paralotni, Millau może być Twoim następnym celem, aby ponownie spróbować skoku.

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

wszystko o formalnościach wjazdowych

Spędź noc w domu w kształcie buta!