Spędź noc w domu w kształcie buta!

Szukasz nietuzinkowego noclegu na kolejny wyjazd? Sprawdź The Boot, niesamowity dom w kształcie buta znajdujący się w Nowej Zelandii.

To tajna broń Nowej Zelandii!

W równej odległości od miasta Nelson i parków narodowych Kahurangi i Abel Tasman, na południowym krańcu Nowej Zelandii, znajduje się oryginalny kurort wypoczynkowy, zwany po prostu „The Boot”, czyli La Botte.

Przyjemna baza wypadowa w Nowej Zelandii

Hotel, bardzo precyzyjnie zaprojektowany, by przybrać kształt gigantycznego buta, siedzi na tronie pośrodku strefy roślinności, jak but, który Gulliver zapomniał schować w swojej szafie. Zamiast hotelu jest to właściwie dostępny pensjonat? na Airbnb (od 178 euro za noc).

To zakwaterowanie jest tylko 35 minut jazdy od lotniska Nelson City. Można do niej również dotrzeć z północnej części wyspy, korzystając z promu, który wysiada w porcie Nelson. Bliskość parków narodowych i niektórych rajskich plaż Nowej Zelandii sprawia, że ​​jest to idealne… pied-à-terre.

But nocą

Każdy znajdzie dla siebie but

Odkąd Steve Richards i jego partnerka Judy stworzyli ten pensjonat w kształcie buta w 2001 roku, każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzający doceniają oryginalność różnych pokoi i części wspólnych o zaokrąglonych ścianach, które są jednak doskonale wyposażone w zaprojektowane na zamówienie meble.

Przedstawiciele regionu, którzy mówili o ekscentryczności, teraz chwalą oryginalność budynku, który stał się dodatkowym atutem turystycznym. Dwóch projektantów stało się prawdziwymi lokalnymi celebrytami, całkowicie przemyślane i stworzone od podstaw tę oryginalną konstrukcję.

Więc nie obrażaj się, jeśli studiując możliwość pobytu w Nowej Zelandii z twoim touroperatorem, ten ostatni zaoferuje ci La Botte. W każdym razie, po hotelu w kształcie krokodyla widzianym w Australii, Oceanii nie brakuje nietypowych noclegów!

Pensjonat w kształcie buta w Nowej Zelandii

Pensjonat w kształcie buta w Nowej Zelandii 02

Pensjonat w kształcie buta w Nowej Zelandii 03

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

wiedzieć wszystko, zanim się zakochasz!

7 wizyt w Kartaginie i Sidi Bou Said