Nasza 12 najlepszych parków wodnych w Niemczech!

Masz ochotę na dreszczyk emocji lub relaks w aquaparku w Niemczech? Postępuj zgodnie z przewodnikiem, aby wybrać swój park.

Zjeżdżalnie, atrakcje, baseny ze sztucznymi falami lub strefy wellness – oferta jest w Niemczech szeroka, aby przeżyć niezapomniany dzień z rodziną lub przyjaciółmi. Z wiele parków wodnych są w rzeczywistości znalezione w całym kraju dla szczęścia młodych i starych. Sprawdź nasze 12 najlepszych parków wodnych w Niemczech, zanim odwiedzisz swój ulubiony!

Termy Erding

Pierwszy w naszym wyborze parków wodnych w Niemczech, Termy Erding jest po prostu największy park wodny w Europie. Położony w Erding, około 30 minut od Monachium, park ten oferuje swoim gościom mnóstwo zjeżdżalni i atrakcji. W ciągu dnia nie przegap schodzenia w dół slajd wirtualnej rzeczywistości. Na 160 metrach zjazdu zanurzysz się w wirtualnym wszechświecie dla emocji. Jeśli chodzi o relaks, zwróć uwagę, że park ma również luksusowe spa !

Termy Erding w Niemczech
Część parku wodnego Therme Erding © therme-erding.de

próżniak

Park wodny słynnego Europa Park, próżniak jest zbudowany na motywie nordyckim. Tak jak dzień w Europa Park pozwala odkryć najpiękniejsze kraje Europy, tak park wodny zabierze Cię w podróż dzięki jego 13 nordyckich przestrzeni tematycznych i jego świetna sceneria. Zajmujący ponad 32 000 m2 jest jednym z najlepszych parków wodnych w Niemczech. W Rulanticy czeka na Ciebie ponad 30 zjeżdżalni, dzika rzeka i wiele atrakcji na dzień pełen emocji.

Park wodny Rulantica
Le parc aquatique Rulantica © Simone Graffi / Wikimedia Commons

Tropikalne wyspy

Jeśli chcesz wydać dzień w tropikach około godziny od Berlina spotykamy się o Tropikalne wyspy. Ten park wodny położony w Krausnick jest mały raj z palmami, plażami i laguną do pływania. W tej wyjątkowej scenerii nie zapomnij zafundować sobie silnych doznań w imponujące slajdy lub pobaw się spokojnie spływając leniwą rzeką.

Tropikalne wyspy w Krausnick
Tropical Islands w Krausnick © Gilbert Sopakuwa / Flickr

Basen rekreacyjny Aqualand

Znajduje się w Kolonii, Park wodny jest podzielony na zjeżdżalnie do zabawy i strefę wellness do relaksu. Poszukiwacze mocnych wrażeń,AquaLoop uwiedzie Cię swoim 10 metrowym swobodnym spadkiem i pętlą.

Aqualand w parkach wodnych w Niemczech
Aqualand w Kolonii © aqualand.de

Europabad Karlshure

W Karlshure, Europabad jest idealny, jeśli szukasz parku wodnego w Niemczech na doświadczać silnych emocji. Znajdziesz na przykład jedną z najdłuższych slajdów w kraju, a nawet AquaRocket do swobodnego spadania z 14 metrów. Możesz także wziąć udział w różnych atrakcjach z efektownymi grami dźwiękowymi i świetlnymi. Pamiętaj, że raczej polecamy ten park wodny ze starszymi dziećmi lub nastolatkami.

Europabad Karlshure wśród najlepszych parków wodnych w Niemczech
Europabad Karlshure © ka-europabad.de

Aqua Mundo

W parku Centrum Parc Bostalsee, Aqua Mundo ma wodny wszechświat na ponad 4000 m2. Ze slajdami, w tym najdłuższy ma 140 metrówz basenem ze sztuczną falą i tropikalnymi basenami, ten park jest idealny na rodzinne wakacje.

Aqua Mundo w Centre Parc
Aqua Mundo w Center Parc © centerparcs.fr/fr-fr/da_aqua-mundo

Raj kąpielowy w Schwarzwaldzie

W Titisee-Neustadt, le parc Badeparadies jest idealny na rodzinny dzień, jeśli jesteś na wakacjach w Badenii-Wirtembergii. pomiędzy wyposażone strefy wodne, baseny i strefa wellnessmożesz stworzyć swój program zgodnie z własnymi życzeniami.

Park wodny Badeparadies
Park wodny Badeparadies © badeparadies-schwarzwald.de

Laguna Badeland

Zaledwie kilka kilometrów od granicy z Francją, le parc Laguna Badeland czeka na Ciebie w Weil-am-Rhein. Ten park wodny, który jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zawiera różne zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą dla dzieci i starszych oraz sauna na wyjątkowe chwile relaksu.

park wodny Laguna Badenland, niemcy
Basen i park wodny Laguna Badeland © laguna-badeland.de

Maximare

W Park Maximare, znajdziesz trzy spacje: Świat Aqua, Świat Sauny i Świat Wellness. Możesz zatem planować wydać dzień relaksu z rodziną lub przyjaciółmi, cokolwiek chcesz.

Park wodny Maximare Niemcy © Maximare
Widok na park wodny Maximare © maximare

Aquapark Total-Jump

Na wycieczkę z dziećmi, Aquapark Total-Jump oferuje dreszczowe zjeżdżalnie z trampolinami eti dmuchane przeszkody na jeziorze. Ten park wodny położony w Lauterbourg jest idealnym miejscem na piękny letni dzień.

Total Jump w parkach wodnych w Niemczech
Totalny skok na jeziorze © total-jump.fr

Miramar

Znajduje się w Weinhaim, Miramar jest park wodny zainstalowany nad jeziorem Waidsee. Oprócz strefy wodnej można zrelaksować się w spa ze słoną wodą lub w sauna. Park jest więc idealnym pomysłem na wypad dla całej rodziny.

Park wodny Miramar
Park wodny Miramar © miramar-bad.de

Nautiland

Z siedzibą w HaguenauNautiland jest kryty park wodny. Bardzo kompletny, oferuje swoim gościom możliwość zabawy na zjeżdżalniach, basenach, a nawet wannach z hydromasażem. Wiedz, że aby się zrelaksować, Nautiland również ma centrum odnowy biologicznej. Będziesz mógł połączyć relaks i zabawę tego samego dnia!

Nautiland w Niemczech
Nautiland © nautiland.ne

Dzień bezczynności lub zabawy to podstawa udanych wakacji!

Niezależnie od tego, czy chcesz zafundować sobie emocje, czy po prostu odpocząć? kompleks wodny, nieuchronnie znajdziesz park wodny w Niemczech, który Cię uwiedzie. Dokonaj wyboru parku, załóż strój kąpielowy i baw się we własnym tempie! Aby dalej się bawić, możesz również zwiedzić niemieckie parki rozrywki!

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

Weekend walentynkowy we Włoszech: 3 wymarzone kierunki

Jakie są najpiękniejsze jeziora w Niemczech? Oto pierwsza piętnastka!