Najpiękniejsze Spa we Francji

Aby przedłużyć wakacje, udaj się do jednego z najpiękniejszych spa we Francji. Chwila relaksu w wyjątkowej scenerii, architektonicznych perełkach, w których jesteś rozpieszczany.

Oto niektóre z najpiękniejszych uzdrowisk w całej Francji, od Paryża po Lyon, lub przechodzące przez uzdrowiska Deauville lub te w górach.

Spa Pavillon de la Rotonde w Charbonnières-les-Bains

Charbonnieres-les-Bains były SPA. To normalne, że na powierzchni 900 m² znajduje się jedno z najpiękniejszych uzdrowisk we Francji. Podgrzewany basen, sauna, jacuzzi, hydromasaże są częścią programu.
Strona : www.pavillon-rotonde.com

Spa Diane Barrière Le Normandy w Deauville

Spa w hotelu Barrière Le Normandy oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w luksusowym otoczeniu. Zabiegi integracyjne pozwalają w wyjątkowy sposób naładować baterie dzięki zabiegom skrojonym na miarę. I nie musisz być gościem hotelowym, aby się nim cieszyć…
Strona : www.hotelsbarriere.com/le-spa-diane-barriere.html

Spa Mosaic, Georges Blanc Parc & Spa, w Vonnas

Spa Mosaïc Decléor & Carita znajduje się w hotelu Georges Blanc w Vonnas, w regionie Owernia-Rodan-Alpy. Wszystkie zmysły rozbudza niezwykły wystrój, osłonięty okazałym szklanym dachem, który pozwala podziwiać równie przyjemny park. Spa Mosaïc łączy w sobie urok i elegancję wyjątkowego i autentycznego miejsca z wysokiej jakości zabiegami.
Strona : www.georgesblanc.com/spa.html

Grand Hotel des Terreaux w Lyonie

Sklepione ściany, odsłonięte kamienie ze starego kościoła, taki jest wystrój spa w Grand Hôtel des Terreaux w Lyonie. Otoczenie jest naprawdę poświęcone relaksowi z wysokiej jakości spersonalizowaną opieką.
Strona : www.hotel-lyon-grandhoteldesterreaux.fr

Deep Nature Spa w Les Arc 1950, w Alpach

W samym sercu ośrodka narciarskiego Arc 1950, Spa Deep Nature to prawdziwy cud architektury. Oszronione, wodne lub wulkaniczne jaskinie zapraszają na relaks, skorzystanie z sauny lub lodowej fontanny.
Strona : www.deepnature.fr/fr/spa-arc-1950-les-sources-de-marie

Spa Guerlain w Pałacu Trianon w Wersalu

Spa Guerlain w Pałacu Trianon w Wersalu to niezwykle udane połączenie starożytnych łaźni termalnych i luksusowej nowoczesności. Tutaj 2800 m² jest przeznaczone na dobre samopoczucie, relaks, zabiegi, nie zapominając o krytym i podgrzewanym basenie. Znajduje się tuż przy jednym z wejść do słynnego zamku… po prostu królewski!
Strona : www.trianonpalace.fr/spa-guerlain/

Klasztor Minimów w Luberon

W sercu Alp Górnej Prowansji, w Mane, Couvent des Minimes Hotel & Spa mieści się w dawnym klasztorze z 1613 roku. Aromatyczne esencje i wspaniały wystrój zapewniają doskonałe samopoczucie w wyjątkowym otoczeniu. Spokój, kolory, zapachy, to spa pozwala na prawdziwą symbiozę z naturą. Bardzo prowansalskie spa.
Strona : www.couventdesminimes-hotelspa.com

Prawdziwe świątynie dobrego samopoczucia i pięknate spa pozwalają odbyć podróż poza czasem, aby rozbudzić wszystkie zmysły i zrelaksować się.
Więc który jest twoim ulubionym?

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

Jak ubiegać się o wizę do Chin? Podążaj za liderem !

8 etapów, które trzeba zobaczyć!