Jakie są najlepsze atrakcje Futuroscope? Podążaj za liderem !

Kiedy myślimy o parkach rozrywki, często najpierw przychodzi nam na myśl obraz kolejki górskiej. Podoba Ci się to ? Więc atrakcja Cel Mars sprawi ci przyjemność. Ale Futuroscope jest zupełnie inny! tutaj nowe technologie i nauka są wszędzie, prawdziwe podróż w przyszłość ! To nie mniej niż 40 atrakcji i spektakli czekając na młodych i starych w tym parku? położony kilka kilometrów od Poitiersw Wiedniu. Jakie są najlepsze atrakcje Futuroscope? Podążaj za liderem !

Niezwykła podróż

Niezwykła podróż znajduje się w pawilonie Magiczny Dywan (ten z gigantycznymi tubami). Jest to atrakcja typu „Latający teatr” lub „panoramiczny latający teatr”, w skrócie jedna z atrakcji Futuroscope wciągające i oszałamiające ! Wejdziesz na platformę i będziesz miał stopy w pustce ponad 5 kontynentami świata.

Niezwykła podróż w tym niesamowitym budynku
Niezwykła podróż w tym zdumiewającym budynku © Romain TALON – stock.adobe.com

Cel Mars

Cel Mars otwarty w 2020 roku. To jest Pierwsza kolejka górska Futuroscope ! Atrakcja działa w pomieszczeniach i na zewnątrz, osiągając maksymalne prędkości do 55km/h. Młodzi i starzy będą postawić się w sytuacji przyszli astronauci i będą musieli zmagać się z rozbłyskami słonecznymi i polami elektromagnetycznymi. Zapiąć pasy!

Cel Mars, pierwsza kolejka górska Futuroscope
Cel Mars, pierwsza kolejka górska Futuroscope © Futuroscope

Zatańcz z robotami

Zatańcz z robotami jest jedną z największych atrakcji Futuroscope od 2006 roku! Wejdziesz na pokład dużych robotycznych ramion, które sprawi, że zatańczysz do 7 metrów wysokości. Możesz wybrać swój poziom intensywności : słaby, średni lub mocny. Wisienką na torcie: atmosfera jest wzmocniona dzięki playlista muzyczna wybrana przez DJ Martina Solveig !

Maszyna czasu

To jedna z atrakcji Futuroscope brak ograniczeń rozmiaru, więc z całą rodziną! Wejdziesz na pokład Maszyna podróżująca w czasie z towarzyszami jak nikt inny… Kórliki ! Wybrano atrakcję stworzoną we współpracy z Ubisoft „Najlepsza atrakcja na świecie” par la Tematyczne Stowarzyszenie Rozrywkowe pl 2014.

Atrakcja Futuroskopu Kórliki Podróżująca Maszyna dan
Cofnij się w czasie z Kórlikami © leszed.com

Dynamiczny Wiedeń

Dynamiczny Wiedeń jest mityczna atrakcja Futuroscope. To dynamiczne kino zostało otwarte w 1994 roku! I od tego czasu to ten sam film, który przemija. Został po prostu ulepszony technologicznie. Dynamiczny Wiedeńto jest striptizerka wciągający rajd. Ale to także okazja, aby odwiedź departament Viennedzięki magicznemu i zabawnemu drzewu!

Klucz do marzeń

Klucz do marzeń jest ostatni? spektakl nokturn stworzony w Futuroscope. Odbywa się o zmroku, 30 minut przed zamknięciem parku. On był uznany za „Najlepszy program” na gali IAAPA BRASS RING AWARDS w 2021 roku czar efektów wodnych, efektów świetlnych i projekcji obrazu na ekranach wodnych!

Nocny pokaz w Futuroscope La Clé des Songes
Nocny pokaz La Clé des Songes © Futuroscope

Iluzja

Z Iluzjaiść po przygoda poza rzeczywistością ! Spektakl został stworzony przez Bertranda Lottha, a wielokrotnie nagradzany profesjonalny magik. Magia i hologram ożywiają marzenia, a czasem sprawiają, że tracisz rozum! Czy to naprawdę samolot tam, przed twoimi oczami, na scenie? Nie uwierzysz własnym oczom!

Artur, przygoda 4D

Artur, przygoda 4D to jedna z atrakcji Futuroscope Ulubione tłumy ! Przejedziesz się na grzbiecie biedronki, która zabierze Cię na 4 wymiarowa podróż. Będziesz zanurzony we wszechświecieArtur i Les Minimoys z poczekalni: prawdziwa rozkosz! Atrakcja została wybrana “Najlepsza atrakcja na świecie” par la Tematyczne Stowarzyszenie Rozrywkowe pl 2011.

Jazda Artura w 4D w Futuroscope
Atrakcja Artura w 4D w Futuroscope © Romain TALON – stock.adobe.com

W oczach Thomasa Pesquet

Kinémax firmy Futuroscope to jeden z największych ekranów w Europie ! Wykorzystuje technologię IMAX® Laser 4K. I to na tym ekranie odkryjesz W oczach Thomasa Pesquet film i wciągające wrażenia około dwudziestu minut. Oprócz uczenia się wszystkiego tajemnice misji Thomasa Pesqueta w kosmosieodkryjesz niesamowite widoki na Ziemię!

Sebastien Loeb Racing Xperience

Sébastien Loeb to słynny francuski kierowca rajdowy! Co powiesz na wsiadanie z nim do samochodu rajdowego? Jego’unikalne doświadczenie co robiatrakcja multisensoryczna 5D Sebastien Loeb Racing Xperience. Zostaniesz zainstalowany w dynamiczne fotele, zestaw do rzeczywistości wirtualnej na głowie. Będziesz zachwycony widokiem, uszami, a nawet nosem!

Atrakcja futuroskopu Sebastien Loeb Racing Xperience
Zajmij miejsce Sebastiena Loeba w Futuroscope © LesZed.com

Kosmiczne wstrząsy

Jak zniknęły dinozaury? Jak powstała Ziemia? Jaka jest przyszłość naszej galaktyki? Z atrakcją Kosmiczne wstrząsyzrobisz podróż w czasie i przestrzenikierując się głosem aktora i pisarza Lorant niemiecki. W pokoju z gigantycznym ekranem zanurzysz się na około dwadzieścia minut w ogromie galaktyki.

La Gyrotour

The Gyrotour to jedna z kultowych i historycznych atrakcji Futuroscope! Rzeczywiście została zainaugurowana w 1990 roku rotacyjna wycieczka obserwacyjna na kilkuminutową podróż, do 45 metrów wysokości. To miejsce, które zaoferuje Ci jedyny pełny widok na cały park, nie przegap tego!

Żyroskop Futuroskopu
Żyroskop Futuroscope © Romain TALON – stock.adobe.com

Epoka lodowcowa

Epoka lodowcowa to jedna z atrakcji Futuroscope bez ograniczeń co do wielkości. Więc chodź przeżyj całkowicie mroźną przygodę z całą rodziną ! Okulary 3D na nosie będziesz śledzić przygody Sida, Manny’ego, Ellie i innych bohaterów filmu. Lwciągające doświadczenie jest oszałamiający. Wszyscy będą zachwyceni i na pewno będą chcieli zacząć od nowa!

Dynamiczny !

W tej atrakcji zanurzysz się w samym wszechświecie Futuroscope, ponieważ to właśnie przyszłość jest sercem Dynamiczny ! Estetyka atrakcji jest bezpośrednio inspirowana twórczością Kubricka: Odyseja kosmiczna. Et Twoje wrażenia zwiedzających zaczynają się od pre-show na platformę pokładową kina. W Futuroscope doświadczenie jest zawsze kompletne!

Futuropolis

Futuropolis jest jak park sam w sobie w sercu parku Futuroscope! Nazywane jest także „miastem dzieci”. Na 3 hektarach odkryjesz 21 atrakcji i gier do podzielenia się z rodziną. Do najbardziej charakterystycznych należą: Splash Adventure, Akademia Ratownictwa, Śmieszne Łodzie… Bądź jednak ostrożny, niektóre gry wodne są dostępne tylko w słoneczne dni!

Futuropolis i jego przejażdżki dedykowane dzieciom w Futuroscope
Futuropolis i jego przejażdżki dedykowane dzieciom © LesZed

Oczy szeroko zamknięte

Oczy szeroko zamknięte jest atrakcją, która idzie pod prąd tematów i innych atrakcji Futuroscope, wszystko oparte na obrazie i efektach wizualnych! Tutaj zapraszamy do zamknięcia oczu i daj się prowadzić osobie niewidomej. Uczestnictwo jest również wymagane przy wejściu na kurs, aby sfinansować działania na rzecz osób niedowidzących. Oto, czego doświadczyć nowych wrażeń.

Aerobar

Napij się z nogami w powietrzu na wysokości 35 metrów w parku rozrywki? Tak to mozliwe! Aerobar Futuroskopu jest pierwszy na świecie bar powietrzny. Oczywiście do spożycia będzie to konieczne Zapłać dodatkową opłatę (oprócz biletu wstępu), aby cieszyć się tą niezwykłą atrakcją.

Aerobar wśród atrakcji Futuroscope
Aerobar © Romain TALON – stock.adobe.com

A po Futuroskopie?

Czy ten wybór 17 atrakcji Futuroscope w pobliżu Poitiers sprawił, że chcesz tam pojechać? Wpadnij na oficjalną stronę Futuroscope, aby pogłębić swoje badania i przygotować się na kolejny pobyt! Zwłaszcza, że ​​wielka nowość 2022 roku powinna Cię przekonywać. W efekcie, Ścigacze tornada to wyjątkowa nowa atrakcja na świecie mieszanie ponownie wrażenia i technologie. Więc biegnij i zobacz! A po dniu spędzonym w parku kontynuuj swój pobyt, odkrywając Poitiers, okolice Futuroscope i wszystkie inne obowiązkowe miejsca w departamencie Vienne.

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

6 rzeczy do zrobienia w Tajlandii (póki jest jeszcze czas)

Jak uzyskać wizę do Australii?