Jakie pudełko podróżne wybrać? Nasz wybór najlepszych pudełek na prezenty!

Przez kilka lat, pudełka podróżne ugruntowały swoją pozycję i jest ich teraz wiele, aby zepsuć swoich bliskich z pobytami na każdy gust. Ich zasada jest prosta, kupujesz boks z pobytem all inclusive, aby skomponować z wybranych miejsc lub atrakcji. Osoba otrzymująca prezent musi tylko wybrać i zarezerwować podróż zgodnie ze swoimi życzeniami i dostępnością. Nieuchronnie znajdziesz pudełko, aby skorzystać z idealnej podróży do znajomych lub rodziny. Na urodziny, wesele, Boże Narodzenie, a nawet specjalną okazję przedstawiamy wybór pudeł podróżnych (w kolejności ceny), aby zaoferować swoim bliskim pobyt pod klucz!

Niezwykły pobyt dla dwojga (Smartbox)

Na oryginalny prezent polecamy ten niedrogi zestaw podróżny dla dwóch osób. W ten sposób zaoferujesz swoim bliskim wyjątkowe wrażenia z noclegiem do wyboru spośród 4200 wycieczek, z których każdy jest bardziej oryginalny niż następny. Zostań w twojaw karawanaw Chata w lesiew tipi a nawet w autentycznym pensjonacie… masz pewność, że Twój weekend będzie wyjątkowy i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 69,90 €
Zobacz pudełko na stronie Smartbox

smartbox box nietypowy pobyt dla dwojga
Niezwykły pobyt we dwoje / w Smartbox

Romantyczny wypad dla smakoszy (Wonderbox)

Idealne na walentynki lub jako prezent dla pary, wykwintne pudełko Wonderbox zawiera jedna noc ze śniadaniem i kolacją do wybrania z 1800 dostępnych pobytów. Pomiędzy pensjonatami, rezydencjami, a nawet hotelami wybierz swoje zakwaterowanie i region, w którym chcesz skosztować gastronomii podczas romantycznej kolacji.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 89,90 €
Odkryj zawartość pudełka na Wonderbox.

Wonderbox Gourmet romantyczny wypad 2
wonderbox Gourmet romantyczny wypad

3 romantyczne dni marzeń (Smartbox)

Jeśli szukasz romantycznego prezentu, polecamy to pudełko dla dwóch osób ze Smartbox w tym dwie noce i dwa śniadania. Dzięki szerokiemu wyborowi hoteli, pensjonatów i pięknych rezydencji będziesz mógł skomponować swój weekend wśród 3400 dostępnych pobytów w tym pudełku podróżnym. Wybór może być zatem trudny, ponieważ możesz cieszyć się pięknymi romantycznymi wypadami w różne miejsca.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 119,90 €
Zobacz szczegóły tego pudełka na Smartbox.

smartbox box 3 romantyczne dni marzeń
3 romantyczne dni marzeń / w Smartbox

3 dni marzeń (Wonderbox)

Obietnica tego pudełka podróżnego jest jasna: zaoferujesz 3 wymarzone dni swoim przyjaciołom lub rodzinie. Pomiędzy autentycznymi rezydencjami, zamkami, a nawet hotelami osoba otrzymująca prezent będzie miała do wyboru 3250 pobytów. Dzięki zapewnieniu przeżycia dwóch egzotycznych nocy, to pudełko zawiera wiele autentyczne miejsca w czterech zakątkach Francji.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 119,90 €
Odkryj wszystkie możliwości tego pudełka.

Wonderbox pudełko 3 dni marzeń
3 dni marzeń / w Wonderbox

Pyszna ucieczka (Smartbox)

Masz wśród znajomych smakoszy? Zaoferuj im to pudełko podróżne na weekendowy wypad w autentyczne miejsce z dobrą kolacją?. Zamki, osiedla z charakterem, rezydencje, a nawet luksusowe hotele, W tym pudełku podróżnym dostępnych jest 1 055 pobytów jedną noc ze śniadaniem i kolacją dla dwóch osób. Bez względu na to, jakie masz ochotę na pobyt i gusta kulinarne, nieuchronnie znajdziesz miejsce, które Cię uwiedzie!

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 119,90 €
Zobacz pudełko na Smartbox.

pudełko na smartbox Pyszne wypady
Pyszny wypoczynek / w Smartbox

Zamki ucieczki dla smakoszy i piękne rezydencje (Smartbox)

Co by było, gdybyś dał swoim bliskim możliwość spać w zamku na weekend? Dzięki temu pudełku możesz skutecznie pozwolić miłośnikom pięknych kamieni czy romantykom na spędzenie wymarzonego pobytu w wyjątkowe miejsce we Francji. W tym jedna noc ze śniadaniem i kolacją dla dwóch osób, to pudełko oferuje bardzo szeroki wybór weekendów z wyborem 570 pobytów w wyjątkowych miejscach.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 149,90 €
Zobacz pełną zawartość tego pudełka.

Zamki ucieczki dla smakoszy i piękne rezydencje / w Smartbox
Zamki ucieczki dla smakoszy i piękne rezydencje / w Smartbox

Weekendy z Box Loire-Atlantique

Zrozumiałeś, że to pudełko nie pozwoli ci wybrać się na wycieczkę do żadnego kraju lub regionu Francji. Dzięki wielkiemu sukcesowi pudełek podróżnych, niektóre regiony, takie jak Loire-Atlantique, tworzą własne pudełko. W przypadku Box Loire-Atlantique zasada jest taka sama jak w przypadku innych pudełek, z wyjątkiem tego oferty zakwaterowania lub zajęć ograniczone są do działu 44. Od słonych bagien Guérande po plażę La Baule, a mnogość odkryć czekają na Ciebie zgodnie z Twoimi pragnieniami.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 159 €
Odkryj szczegółowo Box Loire-Atlantique.

box loire atlantique noc-na-barce-nantes
Pudełko Loary-Atlantyckiej

Weekend opieki i dobrego samopoczucia (Wonderbox)

Zadbaj o swoich bliskich i zaoferuj im to pudełko podróżne, które zawiera jedna noc z zabiegiem i śniadaniem dla dwóch osób. Położone w wielu regionach Francji, Dostępnych jest 105 pobytów w tym pudełku od Wonderbox. Wystarczy wybrać miejsce wypoczynku i zakwaterowanie pomiędzy hotelami ze spa, zamkami, a nawet pięknymi rezydencjami.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 199,90 €
Zobacz wszystkie oferty pudełkowe.

Weekend opieki i dobrego samopoczucia / w Wonderbox
Weekend opieki i dobrego samopoczucia / w Wonderbox

Park rozrywki z rodziną (Wonderbox)

Musiałeś odgadnąć to z jego nazwą, to pudełko zawiera wstęp do wesołego miasteczka i jedna noc w hotelu ze śniadaniem dla dwóch do sześciu osób. Idealne na prezent rodzinny, to pudełko Wonderbox zapewnia dostęp do 31 parków i 90 miejsc noclegowych. Dokonaj więc wyboru zgodnie ze swoimi pragnieniami i baw się dobrze podczas niezapomnianego weekendu!

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 249,90 €
Odkryj to pudełko na Wonderbox.

Pobyt wypoczynkowy park rozrywki z rodziną / w Wonderbox
Pobyt wypoczynkowy park rozrywki z rodziną / w Wonderbox

4 gwiaździste dni w Europie (Smartbox)

Z trzema noclegami i śniadaniami dla dwóch osób do wyboru wybór placówek z gwiazdkami w czterech zakątkach Europy, to pudełko podróżne jest idealne, aby zaoferować wspaniały pobyt na naszym kontynencie. Nie mniej niż 700 pobytów są oferowane w tym pudełku. Niezależnie od tego, czy chcesz odwiedzić stolicę, skorzystać z weekendu na relaks w wyjątkowym otoczeniu, czy też odkryć nową kulturę… będziesz rozpieszczany wyborem w europejskim kraju swoich marzeń. Wiedz, że możesz znaleźć wersja tego pudełka na 3 dni.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 449,90 €
Zobacz cały zestaw na Smartbox.

4 gwiaździste dni w Europie / w Smartbox
4 gwiaździste dni w Europie / w Smartbox

Bajkowy pobyt (Wonderbox)

Na luksusowy prezent dla dwóch osób oferujemy to pudełko podróżne od Wonderbox, które obiecuje weekend w wyjątkowym miejscu wśród 129 magicznych miejsc we Francji. Od wspaniałego Hôtel Barrière Le Normandy w Deauville przez Hôtel Juana w Juan-les-Pins, skorzystaj z wymarzonej scenerii na pobyt, w tym jedna lub dwie noce z wykwintną kolacją i/lub aktywnością wellness. Rada, nie spiesz się, aby skomponować swój magiczny pobyt.

ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 500 €
Zobacz pudełko na Wonderbox.

Magiczny pobyt / w Wonderbox
Magiczny pobyt / w Wonderbox

💡 A dla dzieci? Pudełko Happy Kids

Oferujemy również pudełko podróżne zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Ten zestaw dla początkujących małych odkrywców pozwala odkrywać świat poprzez zabawę. Pomiędzy paszportem, mapą świata, kolorem, a nawet książką śledczą, te pudełka stanowią świetny sposób na odkrywanie świata z dala od ekranów. Pamiętaj, że możesz wybrać pojedyncze pudełko z wybranego kraju lub wykupić subskrypcję, aby otrzymywać pudełko co miesiąc.
ℹ️ Sugerowana cena pudełka: 25 €
Odkryj pudełko Happy Kids.


Jak już zrozumiałeś, jest prawie tyle pudeł podróżnych, ile jest podróżnych lub okazji do świętowania. A więc w zależności od upodobań znajomych, budżetu i wydarzenia, na które chcesz zaoferować pudełko, poświęć trochę czasu na dokonanie wyboru. Pewność, czy w Europie, zakochani, w regionie Francji, czy w niezwykłym miejscu, Twoi bliscy będą budować trwałe wspomnienia dzięki Twojemu pudełku podróżnemu!

Przybornik podróżnika
Przygotuj, porównaj i zarezerwuj swoją podróż, korzystając z naszego wyboru miejsc, które musisz zobaczyć:
🛏 Rezerwacja: znajdź swój hotel/zakwaterowanie na całym świecie
🔁 HomeExchange: platforma wymiany domów nr 1
✈️ Skyscanner: z pewnością najlepsza porównywarka lotów
⏱ LastMinute: najlepsze oferty na wyjazd w ostatniej chwili
🚗 RentalCars: wyszukaj i porównaj wynajem samochodów
🎟 GetYourGuide: zarezerwuj niezapomniane wycieczki i doświadczenia

7 wizyt w Kartaginie i Sidi Bou Said

Dlaczego warto jechać do Nowej Zelandii? Wulkany, fiordy i kultura Maorysów!